Kurs Przewodnikowski “Akademia”

Akademia to miejsce rozwoju, kształcenia , doskonalenia. Nawiązanie do renesansu powoduje zgodnie z założeniami epoki radość z odkrywania uroków świata (harcerstwa, nowych funkcji), szacunek dla owoców ludzkiej pracy, tego co przygotowują inni i co tworzymy sami (zajęcia, rzeczy). W trakcie trwania kursu mają odrodzić się ideały życia codziennego. Kurs ma za zadanie kształtować przyszłych instruktorów, których cechuje: odpowiedzialność, zaradność, spójność oraz bycie autorytetem.

Członkowie Naszej Akademii kierują się zasadą Platona:

“Obserwuj, słuchaj, rzadko osądzaj i nie chciej za dużo.”

Akademia – to miejsce dla Ciebie! Grupa ludzi, z którymi rozwiniesz swoje horyzonty i zdobędziesz nową wiedzę.
W ramach kursu odbędą się dwa biwaki i jedna zbiórka dla kursantów. Jeżeli chcesz się dowiedzie więcej zapoznaj się z regulaminem kursu lub skontaktuj się z Nami!

Pamiętaj: nie zwlekaj, zgłoszenia tylko do 29.04.2015r: Ankieta zgłoszeniowa

Kontakt: phm. Urszuli Zarębskiej: urszula.zarebska@lublin.zhp.pl lub tel. 531209303