4 Szczep Harcerski “n.p.m.” im. gen. Mariusza Zaruskiego

4sh

Komendant: pwd. Jakub Stachnio (jakub.stachnio@lublin.zhp.pl)

 


4LDW-150x1504 Lubelska Drużyna Wędrownicza” Czarna Czwórka” im. Hetmana Jana Zamoyskiego

Drużynowa: pwd. Emilia Dziechciarz (emilia.dziechciarz@gmail.com )

 

 –

6 Lubelska Gromada Zuchowa “Weseli Wędrowcy”

Drużynowa: pwd. Małgorzata Wyrostek (malgorzata.wyrostek@lublin.zhp.pl)

 

 –

7 Lubelska Drużyna Harcerska “Wulkan”

Drużynowy: ćw. Adrian Pysiewicz (adrian.pysiewicz@zhp.net.pl)

 

 


9 Świdnicka Drużyna Harcerek “Talba”

Drużynowa: pwd. Alicja Gontkiewicz (alicja.gontkiewicz@lublin.zhp.pl)

 

 –

12lgz

12 Lubelska Gromada Zuchowa “Gumbrea”

Drużynowa: pwd. Magdalena Czerniawska (magdalena.czerniawska@zhp.pl)

 

 –

123 Lubelska Drużyna Starszoharcerska “Imperatyw”

Drużynowa: pwd. Ewelina Romańczuk (ewelina.romanczuk@lublin.zhp.pl)

 

 –
lilijka223 Lubelska Drużyna Harcerska “Oriente”

Drużynowa: sam. Justyna Nowacka (justyna.nowacka@lublin.zhp.pl)

 

 

alfacentauri

 

Próbna Lubelska Drużyna Wędrownicza “Alfa Centauri”

Drużynowa: pwd. Aleksandra Frączkiewicz (aleksandra.fraczkiewicz@lublin.zhp.pl)