Wigilia Instruktorska Hufca Lublin

poniedziałek, 27 Listopad 2017 15:31

Druhny i Druhowie,

Serdecznie zapraszamy instruktorów, drużynowych i osoby pełniące funkcje instruktorskie na Wigilię Hufca ZHP Lublin.
Spotykamy się 19 grudnia o godz. 18:00 w Domu Złotnika, na ul. Złotej 4.

Wigilia kosztuje 35 zł (cena wieczerzy oraz napojów). Wpłaty należy dokonać na konto hufca:
55 1160 2202 0000 0002 3488 9485 z tytułem przelewu “DSCZ imię i nazwisko wigilia”
do dnia 10 grudnia. Wpłata jest równoznaczna ze zgłoszeniem na nasze spotkanie.

W tym roku, aby przyczynić się do dobroczynności i przekuć nasze spotkanie w radość innych, zachęcamy Was do przyniesienia pluszaka. Jesteśmy pewni, że w Waszych domach leżą zbędne misie, które czekają na nowe życie. Przekażmy je potrzebującym dzieciom.

Tego wieczoru odbędzie się również kiermasz książek, dochód z którego zostanie przeznaczony na przyszłe działanie hufca. Jeśli chcecie odświeżyć swoje półki, które uginają się od kolejnych opowieści, poradników, czy wierszy – przynieście ten nadmiar ze sobą. Jeśli zaś chcecie uzupełnić swoje zbiory – puszka z chęcią przyjmie datki, a Wy będziecie mogli wybrać książki, które Was interesują.

Pamiętajcie, że najważniejsze tego wieczoru jest wspólne spotkanie przy wieczerzy i celebracja czasu świąt
we wspólnocie instruktorskiej.

Czuwaj.
phm. Wiktoria Drozd
W razie pytań: wiktoria.drozd@zhp.net.pl