Podstawowe Szkolenie Spadochronowe

niedziela, 17 Kwiecień 2016 19:05

Harcerski Klub Lotniczy “Iskra” zaprasza wszystkich zainteresowanych na podstawowe szkolenie spadochronowe organizowane przez Aeroklub Lubelski.

Termin zajęć: 23 i 24 kwietnia 2016 w godzinach godz.9.00 – 15.30 (Zajęcia trwają dwa dni)

Miejsce: Lotnisko Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu

Zgłoszenia: należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie Szkoły Spadochronowej Aeroklubu Lubelskiego www.skydivelublin.pl lub wysłać zgłoszenie na adres szkolenie@skydivelublin.pl

Przypominamy, że osoby pragnące rozpocząć szkolenie na pierwsze spotkanie muszą przynieść komplet wymaganych dokumentów:

– dowód tożsamości ( do wglądu)

– dowód wpłacenia opłaty za szkolenie 570 PLN (w opisie przelewu lub wpłaty prosimy wpisać “za szkolenie spadochronowe” oraz podać swoje imię i nazwisko),

– dowód wpłaty za roczną składkę sekcyjną dla członków stowarzyszonych zawierającą ubezpieczenie NNW 51 PLN. ( w opisie przelewu lub wpłaty prosimy „ imię i nazwisko, adres zameldowania i pesel” )

Wpłaty należy dokonać przelewem www.aeroklub.lublin.pl/aeroklub/dane.html ) lub w kasie Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu. (poniedziałek-piątek 9.00 – 15.00 tel. (81) 503 07 90 w.22.)

– opłata za szkolenie nie obejmuje kosztów skoków.

– przed przystąpieniem do szkolenia teoretycznego należy zapoznać się z regulaminem wykonywania skoków w Aeroklubie Lubelskim – www.skydivelublin.pl

– badania lotnicze nie są już potrzebne. Wystarczy podpisane na miejscu Twoje oświadczenie o braku przeciwwskazań do skakania.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Liczy się kolejność zgłoszeń i wpłaty.