Nowe władze Hufca

sobota, 19 Grudzień 2015 12:04

Zjazd Zwykły Hufca ZHP Lublin w dniu 19 grudnia 2015 r. wybrał nowe władze Hufca w składzie:

Komenda Hufca

pwd. Beata Frąckiewicz – Komendant (beata.frackiewicz@lublin.zhp.pl)
pwd. Jakub Stachnio – Zastępca Komendanta ds. organizacyjnych (jakub.stachnio@lublin.zhp.pl)
odkr. Kamil Jagielski – Skarbnik (kamil.jagielski@lublin.zhp.pl)
pwd. Paulina Jędrejek – Członek Komendy ds. programu (paulina.jedrejek@lublin.zhp.pl)
pwd. Elżbieta Pawlak – Członek Komendy ds. kształcenia i pracy z kadrą (elzbieta.pawlak@lublin.zhp.pl)

Komisja Rewizyjna Hufca

hm. Jacek Chrześcijanek – Przewodniczący (jacek.chrzescijanek@lublin.zhp.pl)
phm. Michał Hys – Zastępca Przewodniczącego (michal.hys@lublin.zhp.pl)
phm. Katarzyna Poniatowska – Zastępca Przewodniczącego (katarzyna.poniatowska@lublin.zhp.pl)
pwd. Adam Organista – Członek Komisji Rewizyjnej (adam.organista@lublin.zhp.pl
pwd. Aleksandra Mroczek – Członek Komisji Rewizyjnej (aleksandra.mroczek@lublin.zhp.pl)

Sąd Harcerski

hm. Robert Turski – Przewodniczący (robert.turski@lublin.zhp.pl)
hm. Olga Gilewicz – Zastępca Przewodniczącego (olga.gilewicz@.lublin.zhp.pl)
hm. Katarzyna Piondło – Członek Sądu (katarzyna.piondlo@lublin.zhp.pl)
hm. Agnieszka Kwapiszewska-Wolska – Członek Sądu (agnieszka.kwapiszewska@lublin.zhp.pl)